ניהול אימונים ומשחקים

עד לפני שנים לא רבות גם המועדונים הגדולים ביותר באירופה היו מתקשים לבצע מעקב אחר שחקני האקדמיה בצורה מעמיקה וקפדנית. אלא שעם השנים הקדמה והטכנולוגיה עשו את שלהן והגיעו גם לעולם הכדורגל - ניהול המועדון, מעקב אחר קבוצות הילדים והנוער ותיעוד האימונים והנתונים הסטטיסטיים לקחו את המועדונים הגדולים צעד אחד קדימה, בזמן שכאן אצלנו בישראל, חלק גדול ממועדוני הכדורגל נותרו מאחור. אלא שבדיוק בשביל זה אנחנו בקואוצ׳יף - אפליקציה חדשנית לניהול מועדוני כדורגל - החלטנו להיכנס לתמונה.

כיום, מלבד מעקב אחר כדורגלנים על כר הדשא לצורך הכרת השחקן ולמידתו, ניתן ללמוד לא מעט על כדורגלנים באמצעות שימוש נכון בנתונים סטטיסטיים ובמאגרי מידע. אקדמיות הכדורגל הגדולות בעולם מבצעות מעקב צמוד אחר שחקני וקבוצות המועדון לאורך השנים, ואוגרות מידע חשוב ביותר שבעזרתו הן חוקרות ולומדות את שחקני וקבוצות המועדון - היסטוריית פציעות, שערים, בישולים, חיסורים, אחוזי הצלחה במשחקים ועוד.

בשנים האחרונות חלק מקבוצות הנוער, הנערים והילדים בישראל הצטרפו למגמה והחלו לשמור ולתעד את הנתונים השונים - יתרון אדיר הן עבור השחקנים והן עבור המועדון, שיוצר לעצמו מאגר נתונים בעל ערך עצום. אנחנו בקואוצ׳יף החלטנו לקחת את הנושא צעד אחד קדימה. אחרי מחקר מעמיק ולמידת צורכי השוק הישראלי והעולמי, ומתוך הכרה בחשיבות הגדולה של מעקב צמוד אחר שחקני המועדון, האימונים השונים והמשחקים של הקבוצות, יצרנו אפשרות נוחה וידידותית למעקב כולל אחר משחקיהם ואימוניהם של קבוצות ושחקני המועדון, כולל ירידה לפרטים הקטנים והחשובים ביותר (חיסורים של שחקנים מאימונים או משחקים, שערים ובישולים במשחקים רשמיים ולא רשמיים, פציעות ועוד). הנתונים השונים נשמרים במערכת קואוצ׳יף ומלווים את המועדון שנים קדימה. בנוסף, ניתן לייצא את כל הנתונים והדו"חות לקובץ PDF, לנוחיות אנשי המועדון והצוות המקצועי.

ניהול אימונים

בלוח השנה באפליקציית קואוצ׳יף מופיעים כל האימונים של קבוצות המועדון, אותם ניתן ליצור בקלות בעמוד זה. לכל אימון ניתן לשייך מערך, וידאו וכמובן לבצע בסיומו מעקב אחר השחקנים (האם אחד השחקנים נעדר ומה סיבת ההיעדרות, למשל). על ידי כך, ניתן ליצור מאגר נתונים אדיר ויקר ערך, שיעזור לבצע מעקב אחר השחקנים השונים וקבוצות המועדון (לדוגמה בדיקה חודשית/שנתית של כמות היעדרויות).

ניהול משחקים

מלבד אימונים, בלוח השנה מופיעים גם המשחקים הרשמיים והלא רשמיים של קבוצות המועדון, שגם אותם ניתן ליצור בעזרת כמה לחיצות פשוטות באותו עמוד. בכל משחק ניתן להזין את הסגל, המערך, ההרכב וכמובן גם אירועים (שערים, כרטיסים, חילופים ועוד), שייכנסו למאגר המועדון ויעזרו לבצע מעקב צמוד אחר השחקנים ומגמת השיפור שלהם לאורך השנים. לכל משחק ניתן לשייך בקלות גם דוחות שונים (לפני או אחרי המשחק), שיכולים להשתנות בהתאם לצורכי המאמן ו/או המועדון, ולתרום עוד יותר לשיפור המועדון והקבוצות השונות בטווח הקצר והארוך. אם זה לא מספיק, לכל אחד מהמשחקים במערכת קואוצ׳יף ניתן לשייך גם וידאו (למשל, תקציר של המשחק).

עושים עוד צעד אל עבר המועדונים הגדולים באירופה

חלק גדול ממועדוני הכדורגל בישראל עשה בשנים האחרונות התקדמות גדולה והתקרב עוד קצת לכיוונם של המועדונים הגדולים באירופה, אך בכל הקשור למעקב אחר הדורות הבאים, חלקם עדיין לוקה בחסר. זו אחת הסיבות לכך שיצרנו באפליקציית קואוצ׳יף את האפשרות לעקוב אחר שחקני המועדון ולנהל זאת בצורה פשוטה, נוחה וידידותית, עד לנתון הסטטיסטי הקטן ביותר. אז אם גם אתם רוצים להיות חלק מהשינוי הגדול שמתרחש ממש עכשיו בחלק גדול ממועדוני הכדורגל בישראל, הירשמו עוד היום, ללא עלות, לאפליקציית קואוצ׳יף.