ניהול מועדון

מידע כללי על קבוצות הנוער והילדים השונות, דו"חות, מערכי אימון, נתונים ועוד - את כל אלו תוכלו למצוא בעמוד ניהול המועדון של קואוצ׳יף, שעתיד לשנות מקצה לקצה את חייהם של מנהלים מקצועיים במועדונים בישראל ובעולם. מדובר בממשק חדש, נוח וידידותי למשתמש, המרכז במקום אחד את כל הדברים אותם מנהל מקצועי זקוק. בעזרת הממשק, תוכלו לנהל את המועדון בצורה נוחה ואפקטיבית יותר, ולעשות עוד צעד לכיוונם של המועדונים הבכירים ביותר באירופה.

תמונת מצב עדכנית בכל רגע נתון

למעשה, בזמן שבישראל חלק גדול מהמועדונים דורכים במקום ולא מבצעים התקדמות בכל הקשור לעולם הטכנולוגי, באירופה המצב שונה. כל המועדונים הגדולים ביבשת כבר עשו את קפיצת המדרגה אל עולם הדיגיטל, וכיום רוב הפעולות מבוצעות באמצעות אפליקציות ותוכנות שונות. אנחנו בקואוצ׳יף החלטנו לקחת את הנושא צעד אחד קדימה, ואחרי מחקר מעמיק ועבודת פיתוח ארוכה, יצרנו את האפליקציה המושלמת לניהול מועדונים, גם כאן אצלנו בישראל.

בעמוד ניהול מועדון, מלבד כל הנתונים הכלליים על הקבוצות השונות, תוכלו למצוא תוסף נוסף וחשוב לא פחות, המאפשר לצפות בכל מערכי האימון הקיימים בכל קבוצות המועדון, בצורה אטרקטיבית ונוחה למדי. מערכים אלו נוצרים על ידי המאמנים וכוללים ירידה לפרטים הכי קטנים, לרבות הסברים, איורים ולעתים קרובות גם סרטוני דוגמה, שבמקרים רבים עוזרים לחדד את המסר.

כמו כן, בעמוד זה מרוכז כל המידע שאותו מזינים למערכת אנשי הצוות, כך שמלבד כל המידע הדרוש אודות ניהול מועדון, תוכלו לדעת האם הצוות המקצועי לוקח חלק פעיל באפליקציה, ואף לבצע פעולות שונות כמו השוואות בין שחקנים או קבוצות, בצורה פשוטה, אינטראקטיבית וידידותית למשתמש.

הממשק הידידותי והאפליקציה הייעודית: הצטרף למהפכה שעתידה לשנות את כל מה שהכרנו על ניהול מועדונים בעולם הכדורגל

בנוסף לכל הנתונים האפשריים על המועדון שיעניקו לכל מנהל מקצועי בדיוק את מה שצריך לדעת על הקבוצות השונות, בעת הקמת עמוד ניהול מועדון, אנו בצוות קואוצ׳יף שמנו דגש גם על הנוחות והנגישות של הממשק, כדי להפוך אותו לידידותי ככל האפשר עבור המשתמש. כמו כן, ישנה אפליקציה ייעודית למערכת הזמינה גם ל-IOS וגם לאנדרואיד, אליה ניתן לגשת מכל מקום ובכל שעה. אלו הן רק חלק מהסיבות שבשנה האחרונה יותר ויותר מועדונים החליטו להשתדרג ולהצטרף למערכת, שעתידה לשנות את כל מה שהכרנו על ניהול מועדונים בעולם הכדורגל. אז אם גם אתה רוצה לקחת חלק במהפכה ולא להישאר מאחור, פנה עוד היום לצוות קואוצ׳יף. אנחנו כבר נעשה את השאר.