3 סיבות
שבגללן כדאי להשתמש בקואוצ'יף

כל מאמן יודע שכדי להפיק אימון טוב, כזה שמוביל לתוצאות, צריך להגיע מוכן. תכנון הוא החלק החשוב בכל דבר שאנו עושים בחיים, בייחוד כשיש לנו מטרה להגיע להישגים. כיום, באמצעות הטכנולוגיה המתפתחת, ניתן לממש חלומות רבים - גם בספורט!

מה היה קורה אם...

תעצרו לרגע, ותדמיינו מצב שבו מאמן שולף אימון שהכין מראש במערכת, מוסיף לו ציור ממוחשב, שכולל דגשים לצד כל התרגילים שמרכיבים אותו, שולח אותו לכל חברי הקבוצה ערב לפני בוואטסאפ, מגיע לאימון וחוזר על כל הפרטים במעמד הקבוצה. בסוף האימון כותב מסקנות לגבי התרגילים שהצליחו יותר וגם לאלו שהצליחו פחות, ובלחיצת כפתור משתף את שאר המאמנים במועדון. נשמע לא רע נכון?

אז אפשר להפסיק לדמיין, ולהתחיל להאמין שיש מערכת שעושה את כל זה!

קואוצ'יף מאפשרת לייצר תרגילים ואימונים, לשמור אותם ע"פ פרמטרים מסוימים, ולהשתמש בהם שוב ושוב...

במערכת שלנו, כל מאמן יכול להרכיב אימונים ותרגילים בקלות. הוא יכול לשתף את כל השחקנים בצורה ויזואלית לפני העלייה למגרש או סתם לשתף מאמן אחר כדי לקבל חוות דעת לפני האימון. במערכת שלנו ניתן לכתוב תרגילים שכבר הוכנו מראש ע"י המאמן, אך גם ניתן להשתמש בבנק תרגילים שנכתב ע"י מומחים ולשאוב משם רעיונות והשראה. היתרון של שימוש בבנק תרגילים עולה כאשר מדובר במועדון שיכול לשלוף בקלות תרגילים שהמאמנים חיברו מספר פעמים במהלך העונה, ולשתף את התרגילים השונים בין הקבוצות השונות. כל מאמן יכול להשתמש גם בתרגיל מסוים כבסיס לתרגיל מורכב יותר ולפתח אותו מפעם לפעם.

איך זה עובד?

כל תרגיל מורכב ממספר פרמטרים- גיל השחקן, סוג התרגיל (טכניקה, הגנה, התקפה וכו'), משך התרגיל, הציוד הנדרש ותרשים התרגיל. התרשים נבנה בממשק ייחודי המאפשר בקלות לצייר תרגילים ע"י גרירה של אובייקטים המחולקים לכמה קטגוריות (מיקום, צבע וכו'). לצד כל תרגיל המאמן יכול לרשום דגשים שחשובים לו, למשל: "חשוב לשים דגש על נגיעה אחת בכדור", או לרשום את שלבי התרגיל - איך הוא מתחיל, האם יש לו התפתחויות נוספות, איך מתקדמים ועוד. כל הנתונים האלו נשמרים, ומהווים בסופו של יום בסיס נתונים ליצירת דוחות, גרפים והיסטוריה, וכן לשלוף בכל עת תרגילים או אימונים שכבר הוקמו במערכת.

מערכת קואוצ'יף היא בסיס נתונים מושלם לכל התרגילים, האימונים, המשחקים והשחקנים עצמם.

באמצעות היכולת של המערכת לשמור את כל הנתונים, ניתן לנתח ולמדוד את ההכשרה וההישגים של כל שחקן בכל קבוצת גיל, ובכך גם לנבא הצלחות. למשל- אפשר להסיק, שקבוצה שהיו לה 20 שעות אימוני הגנה, תצליח למנוע ניצחון של קבוצה חזקה מתחרה, ובכך לאפשר לשחקניה לעלות שלב. בכל רגע נתון ניתן לראות על מה כל שחקן או קבוצה התאמנו בשבועות האחרונים, וניתן להסיק האם אחרי תרגילים מסוימים יש נטייה להציג יכולת רעה או טובה יותר במשחקים, ובלחיצת כפתור להעתיק לאימון הבא את אותם התרגילים שתרמו לשיפור.

מערכת קואוצ'יף היא מערכת וובית שזמינה מכל מקום (כן, גם במגרש!)

כן, קראתם נכון - לא צריך התקנות מיוחדות, לא צריך תחזוקה חיצונית, מערכת קואוצ'יף היא מערכת שניתן לגשת אליה בכל מקום שבו יש אינטרנט. ניתן להתחבר מהבית, מהמשרד ואפילו מהמגרש! דרך אגב, כבר אמרנו שהמערכת היא בעברית?

לסיכום...

היכולת לשמור נתונים ולנתח אותם, העוצמה בלנבא הצלחות ולשחזר אותן, הנוחות בתפעול המערכת והזמינות שלה - הם הדברים שמייחדים את קואוצ'יף והופכים את המערכת לכל כך יעילה ונחוצה לכל מאמן. כולנו מכירים את המשפט "מה שלא ניתן למדוד לא ניתן לנהל"... וזו התובנה שהמאמנים מגיעים אליה אחריה שהם מתנסים במערכת שלנו. כל מועדוני הכדורגל הנחשבים בעולם כבר נמצאים שם, לא הגיע הזמן שלכם להתקדם גם?