אינטראקציה
עם השחקנים

"שאלונים ודוחות שממלאים שחקנים לאחר אימונים הם חלק בלתי נפרד מהאקדמיה של ברצלונה. הם עוזרים לנו לעקוב אחר השחקנים ותורמים רבות גם לשחקנים עצמם. אנחנו רואים שיפור עצום בקרב השחקנים מאז שהשאלונים נכנסו לתוקף״.

באתר הרשמי של אחד ממועדוני הפאר הגדולים בעולם, ברצלונה, מלבד כרטיסים למשחקים, חולצות, צעיפים וחדשות על הקבוצות השונות, חושפים אחת לכמה זמן שיטות וסודות מהאקדמיה המפוארת של המועדון, ״לה מאסיה״. בכתבה מעמיקה שפורסמה באתר, שכללה גם ראיונות עם מספר מאמנים בכירים במועדון, עסקו בהרחבה באחד הנושאים החשובים כיום בכל אקדמיית כדורגל - אינטראקציה עם שחקנים, והסבירו עד כמה מילוי שאלונים ודוחות של שחקנים לאחר אימונים ו/או משחקים תורמים להתקדמותם ולשיפור הקבוצות השונות.

אחרי מחקר מעמיק ומעקב אחר המועדונים הגדולים ביותר בעולם, יצרנו באפליקציית קואוצ׳יף עמוד נוח וידידותי למשתמש, המאפשר למאמנים לתקשר עם שחקנים בצורה נוחה ואינטראקטיבית, בעזרת כמה לחיצות פשוטות, ועל ידי כך להכין אותם בצורה טובה ונכונה יותר לאימונים ולמשחקים.

איך זה עובד?

מן הסתם, כדי להפיק את המירב מכל אימון ומשחק, כל מאמן זקוק למידע רב ככל האפשר על שחקני הקבוצה (לדוגמה, אם אחד השחקנים בקושי ישן בלילה ביום שלפני משחק, אולי עדיף לתת לו לעלות מהספסל במקום לפתוח?). אנו בצוות קואוצ׳יף מצאנו שהדרך הטובה ביותר עבור מאמנים לצרוך את אותו מידע, הוא דרך השחקנים עצמם, באמצעות מילוי שאלונים קצרים ודינמיים שיכולים להשתנות בהתאם לצורכי המועדון והמאמן, בדומה לצורת העבודה באקדמיה של ברצלונה. מאמן שיידע בדיוק מה עבר על כל אחד משחקניו לפני כל אימון או משחק, יוכל להגיע לתוצאות טובות יותר. בנוסף, התשובות לאותם שאלונים ודוחות נשמרות במערכת קואוצ׳יף לאורך השנים, וכך המאמנים יכולים לבצע מעקב והשוואות לטובת המועדון.

הזווית של השחקן

מלבד המאמנים ואנשי הצוות המקצועי, עמוד זה חיוני מאוד גם עבור השחקנים עצמם, בעזרתו הם יכולים להישאר מעודכנים בכל הקשור לפעילותם במועדון - מפציעות וזמן החלמה מהן, דרך נתונים שונים במשחקים ואימונים ועוד. כמו כן, השחקנים חשופים למערכי האימון השונים וללו״ז הקבוצה, ובנוסף, לכל שחקן אפשרות להתבטא ואף ליצור קשר עם עם צוות המאמנים, כל זאת באמצעות הממשק החדיש של קואוצ׳יף.

אינטראקציה עם שחקנים - בברצלונה הבינו את החשיבות כבר לפני שנים

כפי שהבינו בברצלונה ובמועדונים גדולים אחרים באירופה כבר לפני שנים רבות, אחד הדברים החיוניים ביותר עבור מועדוני כדורגל בכלל ומאמנים בפרט, הוא האינטראקציה של הצוות עם השחקנים, על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר עבור כל הצדדים. נראה שעד עכשיו, בברצלונה עושים עבודה די טובה. בקרוב אצלכם?