מעקב אחר
התקדמות השחקנים

האם יצא לכם להתנסות בעבר במשחק ״מנג׳ר״ המפורסם, בפיפ״א הפופולארי או באחת מתוכנות הסקאוטינג שנמצאות כיום בשוק? אם כן, סביר להניח שנתקלתם בשיטת הדירוג של אותם משחקים ותוכנות - בצורת מספור מ-1 עד 10, 1 עד 100 ועוד. האם ידעתם שניתן ליישם זאת גם אצלכם בקבוצות, באמצעות מערכות ומאגרי מידע, המרכזים את כל יכולותיהם של השחקנים ומציגים אותם בצורה המזכירה את משחקי המחשב הגדולים והתוכנות המובילות ביותר?

אנו בצוות קואוצ׳יף יצרנו אפליקציה נוחה מאוד וידידותית למשתמש, המאפשרת בין היתר לנהל את יכולותיהם של כל שחקני הקבוצות, כולל ירידה לפרטים ולמאפייני המשחק החשובים ביותר. בנוסף, מלבד האפשרות לדרג את שחקני קבוצות המועדון ולצפות דרך האפליקציה בהתפתחותם לאורך השנים, ניתן לבצע מעקב אחר כושרם של השחקנים. באפליקציה אפשרות לעקוב אחר מבדקי הכושר של קבוצות המועדון ולהתאים אותם בצורה פרטנית לכל אחת מהקבוצות. אלו מתעדכנים על ידי מאמני הקבוצות, ולאורך זמן, באמצעות הגרפים המרוכזים באפליקציה, ישנה אפשרות ללמוד מקרוב על ההתפתחות של כל אחד מהשחקנים. כמו כן, באפליקציה ניתן אף לבצע אינטראקציה עם השחקנים באמצעות דוחות מותאמים אישית (על כך הרחבנו במאמר נפרד).

מבדקי כושר

לחלק גדול מהשחקנים, בטח ובטח בגילאים צעירים, לוקח לעתים זמן להתפתח ולהשתפר, בוודאי בפן הפיזי. באמצעות אפליקציית קואוצ׳יף תוכלו לבצע מעקב בצורה פשוטה ונוחה אחר מבדקי הכושר של קבוצות המועדון, ועל ידי כך לדעת מי מהשחקנים מצליח לבצע קפיצת מדרגה ומי מתקדם בצורה איטית יותר. לדוגמה, אם בחרתם לבצע במבדקי הכושר (ניתנים לשינוי לפי צורכי הקבוצות) מתח, מקבילים וקפיצה מהמקום, באמצעות האפליקציה תוכלו לצפות בהתקדמות של השחקנים לאורך השנה (למשל, שחקן שבתחילת העונה הצליח לבצע שתי עליות מתח הגיע לשמונה עליות בתום העונה) וכל זאת בעזרת גרפים פשוטים ונגישים המוצגים באפליקציה.

יכולות

באפליקציית קואוצ׳יף, ממש כמו בתוכנות הסקאוטינג המובילות ובמשחקי הכדורגל הידועים שהזכרנו תחילה, ניתן לדרג את שחקני קבוצות המועדון (מ-1 עד 10) בכל היבט של המשחק - טכני, פיזי וטקטי, כשתחת כל אחד מהם משתנים רבים (מאיכות המסירות הקצרות, דרך גמישות ומהירות ועד לראייה מרחבית ועבודה בצוות). את הדירוג מבצעים המנהל המקצועי ומאמן הקבוצה, והוא ניתן כמובן לשינוי בהתאם לדרישות/צרכים של כל אחת מקבוצות המועדון. אחד היתרונות הגדולים של האפליקציה הוא שכל הנתונים והדירוגים נשמרים במאגר, וכך ניתן לצפות בהתקדמות ובהתפתחות של השחקנים. בנוסף, ישנה אפשרות לבצע השוואה בין השחקנים - לדוגמה בין שני קשרים אחוריים, שני חלוצים וכו׳, ועל ידי כך להבין טוב יותר מי מהם יכול לתרום יותר על כר הדשא.

אפליקציית קואוצ׳יף לוקחת את נושא ניהול המועדון צעד אחד קדימה

אנחנו בקואוצ׳יף החלטנו לקחת את נושא ניהול המועדון צעד אחד קדימה, וזו אחת הסיבות שיצרנו את האפליקציה החדשנית למעקב אחר שחקנים, המספקת כלים נוחים להבנת ההתפתחות של שחקני המועדון לאורך השנים. אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו לאפליקציית קואוצ׳יף, ותתחילו ליהנות מהיתרונות הרבים של האפליקציה.